Кредит/Лізинг

На Заході лізинг автомобілів давно став зручним способом їх придбання – так отримують майже кожну третю нову машину. В Україні цей показник стрімко зростає, так як не кожен українець сьогодні може дозволити собі купити нове або вживане авто “остаточно і безповоротньо” – прийти в автосалон, оплатити покупку і виїхати щасливим володарем чотириколісного друга. Мало в нашій країні і тих, хто може скористатися розстрочкою або банківським кредитом, щоб оплатити вартість машини частинами.

Ми радимо в цьому випадку не прощатися з мрією, а спробувати взяти авто в лізинг – або, простіше кажучи, в оренду з правом викупу. Лізингові компанії відносяться до клієнтів лояльніше, ніж банки, і частіше розглядають заявки “в індивідуальному порядку”, знижуючи ставки клієнтам з гарною кредитною історією.

Датою народження лізингу автомобілів, як фінансового інструменту, прийнято вважати 1954 рік. Суть лізингу автотранспорту полягає в можливості поетапного придбання автомобіля у власність. При цьому лізингоотримувач (майбутній власник) може відразу вільно розпоряджатися транспортним засобом.

Важливий плюс лізингу в тому, що витрати щодо реєстрації автомобіля, на збір до пенсійного фонду та страхування розподіляються в часі і сплачуються в складі щомісячних платежів. При отриманні кредиту ці витрати відразу лягають на позичальника і в деяких випадках можуть скласти до 10% вартості авто.

Ваша заявка успішно прийнята!

Залиште заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами і відповість на всі питання

Авто за 24 години